OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

 NIEDZIELA   ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO   4.4.2021

 

1.Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na Mszy św., do skarbony, wpłacane na konto parafii, daninę. Ofiarodawców polecamy na Mszy św. w środę o g.18.00.

2.NIECH CHRYSTUS PAN, KTÓRY POKONAŁ ŚMIERĆ GRZECH I SZATANA uzdrawia nasze zmęczone ciała oraz   pokrzepia dusze swoim Słowem i Pokarmem na życie wieczne.

3.Jutro w drugi dzień świąt paschalnych składka przed kościołem na KUL, szkoły kat, WT UAM Poznań.

4.We wtorek na Mszy św. o 18.00 nowenna do św. Antoniego .

5.W środę na Mszy św. o 18.00 nowenna do MBNP. Po mszy św. katecheza obowiązkowa dla rodziców i chrzestnych ,którzy pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu kwietniu. Następnie załatwiamy tym dniu wszelkie formalności przedstawiając dokumenty /akt ur.dziecka ,dane chrzestnych jeśli są z innej parafii to świadectwo moralności ,dokument ślubu kościelnego\

6.W czwartek poradnia rodzinna zaprasza na godz.18.00.

7.W oktawie wielkanocnej w najbliższy piątek nie ma postu .

8.Za tydzień Niedziela Miłosierdzia o g.15.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w tym dniu składka przed kościołem na Caritas Archidiecezjalną .

9.Przypominamy, biuro parafialne czynne po Mszy św. o g.7.00 i 18.00. Prosimy o przybycie do zakrystii. Można zamawiać Msze św. na r.2021.

10.W zakrystii można składać zamówienia na zdjęcia/ forma CD/

 z uroczystości bierzmowania -koszt 20 zł.

11.Zapraszamy na wczasorekolekcje nad morze Mrzeżyno           od 4-16 czerwiec 2021.Koszt całkowity 1500 zł. osoby zainteresowane kontakt z Proboszczem .